پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

هشتمین قهرمانی اوپن استرالیا برای نوله ایرانیان استرالیا

هشتمین قهرمانی اوپن استرالیا برای نوله
  بزرگنمايي:

ایرانیان جهان-به گزارش #اقتصادبرتر روز چهاردهم و پایانی مسابقات تنیس اوپن استرالیا در حالی به پایان رسید که نواک جوکوویچ، مرد شماره 2 تنیس جهان، برای هشتمین بار پا به دیدار پایانی در این مسابقات گذاشت. و ی به مصاف دومینیک تیم از اتریش رفت که اولین فینال خود را در این مسابقات تجربه می کرد.
بدون شک، هر تماشاگر حرفه ای تنیس می دانست که این بازی بسیار زیبا و دیدنی خواهد بود. بازی در ست اول از سوی جوکوویچ بسیار عالی آغاز شد و او توانست خیلی زود سه گیم از تیم پیشی بگیرد و نشان بدهد که برای قهرمانی در این مسابقات، از انگیزه و آمادگی بالایی برخوردار است. تیم نیز در ست اول تلاش زیادی از خود نشان داد تا بازی را در اختیار بگیرد، اما این نوله بود که توانست ست اول را 6-4 پیروز شود. در ست دوم، تیم بازی به مراتب بهتری از خود ارائه کرد و با اشتباهات کمتر و دوندگی بیشتر، کار را برای جوکو سخت کرد و موفق شد تا ست دوم را 6-4 پیروز شود. در ست سوم نیز تیم عملکرد خوب خود را ادامه داد و به نظر می رسید که طولانی شدن روند هر امتیاز در مسابقه، نواک را دچار خستگی کرده است.
این امرباعث شد تا تیم ست سوم را به آسانی با نتیجه 6-2 پیروز شود. از وضعیت بازی چنین به نظر می رسید که تیم بتواند روند پیروزی های جوکوویچ در مسابقات نهایی را قطع کند. اما نوله نشان داد که قصد تسلیم شدن ندارد و موفق شد با یک بازی خوب، ست چهارم را 6-3 پیروز شود تا همه چیز به ست پنجم و نهایی کشیده شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield