پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

ترامپ رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را به خیانت متهم کرد ایرانیان آمریکا

ترامپ رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را به خیانت متهم کرد
  بزرگنمايي:

ایرانیان جهان - ترامپ رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را به خیانت متهم کرد
٢٧٧
٠
ایرنا / «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در توییتی نوشت که ممکن است «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر آنچه که آدام شیف در مورد بحران اوکراین گفته، گناهکار باشد.
به گزارش الجزیره، ترامپ نوشت: پلوسی از همه دروغ هایی که آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا به کنگره و مردم آمریکا گفت، آگاه است.
وی ادامه داد: پلوسی ممکن است به اتهام خیانت به خاطر اینکه از آنچه که شیف در رابطه با بحران اوکراین گفته آگاه است، گناهکار باشد.
پیش تر نیز رئیس جمهوری آمریکا "آدام شیف" را که نقش کلیدی در روند تحقیقات اوکراین و استیضاح دارد، به "خیانت" متهم کرده و خواستار دستگیری وی شده بود.
یک افشاگر ناشناس در جامعه اطلاعاتی آمریکا فاش کرد که ترامپ سوم مرداد در تماس تلفنی با «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهوری اوکراین از وی خواسته بود تا در مورد بایدن و پسرش «هانتر بایدن» تحقیق کند.
افشای محتوای این تماس تلفنی، دموکرات‌های مجلس نمایندگان را بر آن داشت تا در مورد امکان استیضاح ترامپ به اتهام سوء استفاده از قدرت تحقیقاتی را آغاز کنند.
ترامپ پیش تر در توییت‌هایی، رسانه‌های خبری این کشور را متهم کرد که برای حمایت از «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌ جمهوری 2020 ایالات متحده و پسرش، از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند.
وی ادامه داد: هانتر از یک شرکت مستقر در اوکراین یکصد هزار دلار در ماه می گرفت؛ حتی با وجودی که هیچ تجربه‌ای در زمینه انرژی نداشت و به رغم بی‌تجربگی و بدون دلیلی روشن، یک میلیارد و 500 میلیون دلار از چین دریافت کرد.
او از چین نیز خواسته است تا تحقیقاتی در مورد بایدن و پسرش انجام دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield