پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

ایرانیان هلند و بلژیک

سفیر ایران در هلند: مردم 22 بهمن ایستادگی خود در مقابله با تروریسم اقتصادی آمریکا را به نمایش گذاشتند

ایرانیان جهان-سفیر ایران در هلند با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم بار دیگر عزم خود را در مسیر آرمان‌های انقلاب و ایستادگی مقابل تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری آمریکا به نمایش گذاشتند.

استخدام سخنرانان و واعظان زن در مساجد بلژیک

ایرانیان جهان-سازمان اجرایی مسلمانان بلژیک اعلام کرد که به زودی 18 متخصص الهیات و واعظ زن، برای برطرف کردن نیازهای معنوی زنان مسلمان استخدام خواهند شد.

وزیر خارجه بلژیک وارد بغداد شد

ایرانیان جهان - فارس / وزیر خارجه بلژیک در سفری رسمی، امروز وارد بغداد پایتخت عراق شد. «فلیپ گوفن» وزیر خارجه بلژیک، امروز (دوشنبه – سوم ...

بیشترین استفاده هلند از استارت آپ ها در بخش کشاورزی

ایرانیان جهان-ارزش افزوده هر هکتار زمین کشاورزی در هلند، پنج برابر بیشتر از میانگین اروپاست و هم چنین هلند با 1.2 میلیارد دلار ارزش افزوده در بخش کشاوزی فناوری محور، به فرصتی برای استارت آپ های این حوزه تبدیل شده است.

اسطوره فوتبال هلند درگذشت

ایرانیان جهان-آی اسپورت - راب رنسنبرینک، مهاجم سابق تیم ملی هلند، در سن 72 سالگی درگذشت.

حمایت دولت هلند از طرح ارتقاءایمنی سیستم حمل ونقل محقق ایرانی

ایرانیان جهان-با توجه به تحولات سریع فناوری در حوزه حمل و نقل، محقق ایرانی دانشگاه توئینته هلند با اجرای پروژه تحقیقاتی در زمینه "ارتقا ایمنی سیستم ها در حوزه حمل و نقل ریلی" استانداردهایی را در این حوزه عرضه کرده و این پروژه از سوی کشور هلند به عنوان طرح برتر مورد حمایت قرار گرفته است، ضمن آنکه موضوع ایمنی سیستم ها در برنامه درسی دانشگاه ها نیز وارد شده است.

ساير مطالب