پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

ایرانیان هلند و بلژیک

هلند سفیر ترکیه را احضار کرد

ایرانیان جهان-اکوفارس: دولت هلند در اعتراض به عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه، سفیر آنکارا در آمستردام را احضار کرده است.

چهارمین جشنواره فیلم سلیمانیه به پنل تولید مشترک رسید.

ایرانیان جهان-ایرنا- پنل تولید مشترک چهارمین جشنواره بین المللی فیلم سلیمانیه امروز با حضور علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی ایران به همراه نمایندگان کشورهای اسپانیا، چک، هلند و اقلیم کردستان عراق برگزار شد.

پادکست: معجزه کشاورزی مدرن در هلند

ایرانیان جهان-هلند با وجود مساحتی که یک چهار هزارم آمریکا است، موفق شده تا عنوان دومین صادر کننده ی بزرگ محصولات کشاورزی را به خود اختصاص دهد؛ داستان موفقیت این کشور کوچک اروپایی در حوزه ی کشاورزی چیست؟

مومیایی هلندی و ونگوگ از موزه ملی خداحافظی می کنند/5 روز هلند را رایگان ببینید

ایرانیان جهان-مدیرکل موزه ملی ایران خبر داد: با گذشت حدود 11 ماه از آغاز فعالیت نمایشگاه "باستان‌شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه‌ی درنتس"، در موزه ملی ایران، این نمایشگاه به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

شرایط تحصیل پزشکی در هلند

ایرانیان جهان - شرایط تحصیل در هلند، داشتن دیپلم مقدماتی (VWO)و شرط ورود به مدارس عالی حرفه ای (HBOO) می باشد . دانشجویانی که مدارک لازم بدای ورود به دانشگاههای هلند را دارا ...

انگلیس چگونه برابر هلند به زانو درآمد؟

ایرانیان جهان - آی اسپورت / متن پیش رو در آی اسپورت منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست مارک اوگدن| در 12 دقیقه ...

شایعه تظاهرات دختران بلژیکی بدنبال شوهر

ایرانیان جهان - شاید شما هم ایمیلی با چند عکس دریافت کرده باشید یا در گروه های اینترنتی خبری را دیده اید که دختران بلژیکی بدلیل کمبود شوهر در خیابانها تظاهرات کرده اند؟ و شاید هم بدون اندیشیدن آنرا برای دوستانتان فرستاده اید؟ ولی ماجرا چیست؟

آدمکشان برابانت خشن ترین قاتلان جنگ سرد

ایرانیان جهان - در اوایل دهه ی 1980 منطقه ی برابانت در بلژیک توسط یک گروه مرموز که دستکم 28 نفر را به قتل رساندند به منطقه ای پر از ترس و وحشت تبدیل شد.

بلژیک ؛نگاهی کلی

بلژیک در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مجاور است.

لینک های مفید برای ایرانیان بلژیک

لینک های زیر برای ایرانیان عزیر ساکن بلژیک مفید و سودمند می باشد؛ امیدوارم موجب دسترسی راحت تر شما شود.

ساير مطالب