پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

ایرانیان کانادا

تشخیص کرونا در کمتر از 15 دقیقه

ایرانیان جهان-یک شرکت داروسازی در کانادا با استفاده از فناوری نانو، در حال توسعه ابزار شناسایی ویروس کرونا است که می توان با آن در مدت کمتر از 15 دقیقه بیماری را شناسایی کرد.

اوج‌گیری تورم در کانادا

ایرانیان جهان - ایسنا / تورم کانادا تا پایان ژانویه به 2.4 درصد افزایش پیدا کرد. متوسط نرخ تورم کانادا در 12 ماه منتهی به ژانویه با 0.2 ...

رفتار پارادوکسی کانادا با موضوع هواپیمای اوکراین

ایرانیان جهان-وزیر امورخارجه کانادا با بیان اینکه «متوجه درخواست ایران برای انتقال تجهیزات رمزگشایی جعبه سیاه هواپیما به ایران هستیم» گفت که این کار از نظر فنی امکان‌پذیر نیست و بهترین راه انتقال جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به کشوری ثالث است.

توضیحات «ترودو» درباره دیدار با ظریف

ایرانیان جهان-نخست وزیر كانادا كه به دلیل دیدار با وزیر خارجه ایران در حاشیه كنفرانس امنیتی مونیخ با انتقاداتی مواجه شده، توضیحاتی را درباره علت این دیدار ارائه كرد.

انفجار قطار حامل نفت در كانادا

ایرانیان جهان-بر اساس اطلاعات رسمی این سانحه تلفات جانی نداشته اما در هرحال ساكنان یك روستای مجاورِ محل حادثه تخلیه شده‌اند.

بروز نقص فنی برای هواپیمای کانادایی

ایرانیان جهان-یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی کانادا دچار نقص فنی شده و اکنون در تلاش است تا در فرودگاه «مادرید» فرود اضطراری انجام دهد.

تماس تلفنی نخست‌وزیر کانادا با روحانی درباره هواپیمای مسافربری

ایرانیان جهان-جاستین ترودو نخست وزیر کانادا نیز در این تماس تلفنی با تسلیت کشته‌شدن جمعی از مردم ایران در سقوط هواپیمای اوکراینی، گفت: باید با همکاری هم تلاش کنیم تا دلایل این حادثه به روشنی مشخص شود.

کانادا و اوکراین برای تشکیل گروه تحقیق بین المللی توافق کردند

ایرانیان آمریکا-به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهوری اوکراین از توافق با «جاستین ترودو » نخست وزیر کانادا مبنی بر لزوم انجام تحقیقات هدفمند و جامع پیرامون سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین که چهارشنبه گذشته در ایران دچار سانحه شد، خبر داد.

عکسی خیره کننده از ماه کامل از ایستگاه فضایی

ایرانیان جهان-به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی روزانه تصاویر زیبایی را از فضا و زمین ثبت می‌کنند و این بار، ماه را در آسمان هدف قرار داده‌اند.

ساير مطالب