پایگاه خبری تحلیلی ایرانیان جهان

آخرين مطالب

ایرانیان استرالیا

گسترش همکاری‌های کشاورزی و غذایی ایران و استرالیا

ایرانیان جهان-سرپرست وزارت جهاد کشاورزی از گسترش همکاری‌های کشاورزی ایران و استرالیا خبرداد.به گزارش فصل اقتصاد به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، عباس کشاورز در دیدار با لیندال ساکس سفیر استرالیا در ایران گفت: ایران و استرالیا زمینه‌های زیادی برای همکاری به‌ویژه در حوزه کشاورزی و غذا دارند که باید شناسایی شده و توسعه یابد.

حراج هنر خیابانی برای آتش‌سوزی‌های استرالیا

ایرانیان جهان-مجموعه‌ای از آثار هنری برخی از برجسته‌ترین هنرمندان خیابانی برای کمک به خسارات ناشی از آتش‌سوزی‌های اخیر جنگل‌های استرالیا به مزایده گذاشته می‌شوند.

هشتمین قهرمانی اوپن استرالیا برای نوله

ایرانیان جهان-جوکوویچ برای هشتمین بار فاتح مسابقات تنیس اوپن استرالیا شد. بعد از این قهرمانی می توان به جوکوویچ لقب شاه ملبورن را داد.

فراخوان جیپ در استرالیا

ایرانیان جهان-شرکت جیپ 544 دستگاه از نسل کنونی رنگلر ساخته شده در سال‌های 2018 و 2019 را به دلیل احتمال حریق یا خاموش شدن موتور توسط کابل باتری، فراخوان داده است.

درمان دیابت نوع 2

ایرانیان جهان-محققان دانشگاه کورتین واقع در استرالیا نانوکپسول‌هایی را ساختند که امکان هدف‌گیری و درمان موثر کبد و پانکراس را به منظور کاهش آثار التهابی دیابت نوع 2 فراهم می‌کنند.

سقوط محبوبیت نخست وزیر استرالیا در آتش سوزی های جنگلی

ایرانیان جهان-یک نظرسنجی که نتایج آن دیروز (دوشنبه) منتشر شد نشان داد، محبویت نخست وزیر استرالیا در پی آتش سوزی گسترده ویرانگر در این کشور که تاکنون بالغ بر 28 تن را کشته و 2000 خانه را نیز تخریب کرده، به شدت افت پیدا کرده است.

هزاران شتر تشنه در استرالیا به کام مرگ می روند

ایرانیان جهان- ایرنا – همزمان با خشکسالی و آتش سوزی گسترده در استرالیا ، کار معدوم سازی 10 هزار شتر وحشی تشنه در ایالت "استرالیای جنوبی" از امروز آغاز شد.

ساير مطالب