ایرانیان جهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

شریعتمداری در دیدار با همتای عراقی پیشنهاد کرد؛امضای موافقتنامه تبادل نیروی کار ماهر و سوابق‌بیمه دو کشور

ایرانیان جهان - در دیدار محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عادل الرکابی، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، راه های گسترش همکارهای دو کشور در حوزه های مرتبط بررسی شد.

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد

ایرانیان جهان - محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، به عراق سفر کرده است در دیدار با همتای عراقی خود برنامه اقدام مشترک را امضا کرد .

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی ایران،تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .

گسترش همکاری های اقتصادی، بیمه ای و گمرکی/ مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

ایرانیان جهان - محمد شریعتمداری،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان در سفر خود به کشور عراق با «علی عبدالامیر علاوی» وزیر دارائی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: امنیت شغلی با پشتیبانی و مانع زدایی از تولید میسر می‌شود

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی امنیت شغلی را دغدغه کارگران دانست و گفت: امنیت شغلی فقط در «قرارداد کار» خلاصه نمی‌شود و امنیت روانی و سایر شاخصه‌های دیگر هم از مؤلفه‌های امنیت شغلی محسوب می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال ۱۴۰۰ را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش تولید شود.

حدود ۹ هزار نفر روستایی در خراسان شمالی شاغل شدند

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هشت هزار و ۸۰۰ نفر در این استان با دریافت چهار هزار و ۷۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در مدت سه سال گذشته شاغل شدند.

۷۲۴ شغل جدید برای مددجویان بهزیستی قزوین ایجاد شد

ایرانیان جهان - معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن بهزیستی استان قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در سامانه وزارت کشور بهزیستی استان قزوین در سال گذشته ۷۲۴ شغل جدید را برای مددجویان ایجاد کرده است.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری/۲۷فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

ایرانیان جهان - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی بیمه عمر و حادثه صبا تا ۲۷فروردین ماه جاری خبر داد.

شریعتمداری به عراق سفر کرد؛ سند برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارت کار ایران و عراق امضا می شود

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، شب گذشته به عراق سفر کرد.

ابلاغ مصوبه افزایش ۳۹ درصدی مستمری بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی توسط معاون اول رئیس جمهور

ایرانیان جهان - با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

ایرانیان جهان - علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار خبر داد: تجدید انتخابات تشکل های کارگاهی در دو ماه آینده

ایرانیان جهان - مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز ظرف حداکثر دو ماه، انتخابات تشکل های کارگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تجدید می شود.

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

ایرانیان جهان - مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت تولید برق خبر داد.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می‌کند: جشنواره عکس کارا

ایرانیان جهان - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار, اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد ۱۴۰۰ مرکز جدید آموزش،مهمترین اقدام در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه‌ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به ۴۵٠٠ استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به آموزش مهارت همپای تحولات دنیای کار و ایجاد ۱۴۰۰ مرکزجدید آموزش جوار کارگاهی را از جمله اقدامات مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد .

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت یا یارانه

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت اقتصادی با محوریت معاون اقتصادی در ده استان

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی بیان کرد که در ماههای پایانی دولت با محوریت معاون اقتصادی در ده استان در حال انجام است.

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با توثیق سهام عدالت یا یارانه

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: پرداخت تسهیلات کم بهره به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار سال، این اداره کل با همکاری صندوق کارآفرینی امید به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیل ها و نیازهای استان تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.

۶۰ درصد شکایات کارگری در اردبیل به صورت الکترونیکی رسیدگی شد

ایرانیان جهان - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: طی سال گذشته حدود ۶۰ درصد پرونده‌های شکایت کارگری و کارفرمایی در هیات‌های تشخیص به صورت الکترونیکی رسیدگی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقویت اعتماد عمومی و عزم جدی مسئولان لازمه تحقق شعار سال است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان توجه به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی،تکیه بر دانش و فناوری بومی و حمایت از اشتغال های پایدار از طریق ایجاد و توسعه تعاونی های کارآمد و دانش بنیان را از مؤلفه‌های مهم در راستای تحقق اهداف کشور در سال جاری عنوان کرد.

گام بلند دولت تدبیر برای اشتغالزایی در استان قزوین

ایرانیان جهان - دولت تدبیر و امید در هشت سال خدمت خود،گام های بلندی را برای اشتغالزایی و حمایت از بنگاه های اقتصادی در استان قزوین برداشته و برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی کارجویان و کارفرمایان با برنامه ریزی اقدام کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: نظارت بعد از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و توانمندسازی شاغلین ضروریست

ایرانیان جهان - اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

بررسی ۶۲۲۸ پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در تشریح خدمات اداره کل در حوزه بیمه بیکاری در ایام شیوع کرونا در سال از برقراری بیمه بیکاری برای ۵۵۲۹ نفر در سال ۱۳۹۹ خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شنیده شدن صدای کارگران از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلهاست

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به تشکیل و آغاز فعالیت انجمن صنفی دستیاران و منشی های پزشکان در یزد گفت: شنیده شدن صدای کارگران و کیفی کردن فعالیت آنها از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلها است.

کارت اعتباری خرید در اختیار مشمولان سهام عدالت و یارانه بگیران معیشتی قرار می گیرد+ فیلم

ایرانیان جهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعطای کارت اعتباری خرید به مردم گفت: در مرحله نخست، مشمولان سهام عدالت و یارانه معیشتی این کارت را دریافت می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی ضمن حفظ اشتغال، اولویت های ایجاد اشتغال را نیز فراهم می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نقشه راه تحقق شعار سال تدوین خواهد شد

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نقشه راه شعار سال جدید با محوریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی تدوین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

ایرانیان جهان - مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش و برنامه ریزی مشخص باید تولید محصولات باکیفیت جدید و متناسب با پسند و ذائقه مردم، به عنوان اولین اولویت در دستور کار شرکت پگاه گیلان قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد سیاست‌های کلان نظام و دولت حول اهداف شعار سال وظیفه همگانی است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نخستین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان در سال جاری با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: در آخرین ماه های خدمتگزاری دولت تدبیر و امید، همه ما مسئولان موظف و مکلف به پیشبرد سیاست ها و رسالت های کلان نظام و دولت حول اهداف این شعار هستیم.

بررسی ۱۴۶۲ درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در خراسان جنوبی

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از ۱۶۲۵ درخواست واصله از سوی متقاضیان و از طریق سامانه الکترونیکی به دبیرخانه مشاغل سخت و زیان آور در سال ۱۳۹۹ خبر داد و افزود: درخواست های مذکور در قالب ۲۸۵۹ کارگاه و ۳۹۳۵ عنوان شغلی بوده که در مجموع پس از روال اداری مربوطه ۱۴۶۲ درخواست در ۷۳ جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر استانی طرح و بررسی شده است .

۱۲۲ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک ۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.

۸۸ هزار خانوار روستایی و عشایری کرمانشاه عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

ایرانیان جهان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه با اشاره به این که ۸۷ هزار و ۸۶۰ خانوار بیمه شده زیر پوشش این صندوق هستند، گفت: از این تعداد ۲ هزار و ۶۴۶ خانوار از این صندوق مستمری‌ دریافت می‌کنند.

آمادگی بانک های زیرمجموعه وزارت کار جهت تحقق شعار سال در کهگیلویه و بویراحمد

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون کار آماده پشتیبانی و رفع موانع تولید در مراکز تولیدی وصنعتی استان هستند.

پرداخت کمک هزینه یارانه دستمزد به بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح یارانه دستمزد، تاکنون به ۲ هزار و ۵۳۹ نفر در استان، کمک هزینه یارانه دستمزد به مبلغ بیش از ۱۴ میلیارد ریال پرداخت شده است.

بیش‌از ۱۸ هزار نفر در سیستان و بلوچستان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

ایرانیان جهان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: توسعه آموزش‌های مهارتی رایگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد که در همین راستا سال گذشته ۱۸ هزار و ۵۴۲ نفر در بخش دولتی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را در این استان فرا گرفتند.

توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری درباره FATF تاکید کرد: اردیبهشت سال ۹۰ وزیر وقت اقتصاد نوشتFATF ضروریست تصویب شود اعتراضی نشد.اما تا هشت وزیر این دولت نوشتند و توجه به منافع ملی را تاکید کردند چه صداهایی که بلند نشد!

ساير مطالب

نگرانی‌ آمریکا و فیلیپین درباره فعالیت‌های چین در دریای چین جنوبی

7 کشته و زخمی در تیراندازی تگزاس

بایدن: خشونت های مسلحانه در آمریکا موجب شرمساری بین المللی است

پرواز هواپیماهای آمریکا بر فراز دریای سیاه با هدف رصد تحرکات روسیه

شناسایی ویروس‌هایی که احتمالا دنیاگیری بعدی را آغاز خواهند کرد

موضوعی که بایدن آن را موجب شرمساری آمریکا می داند

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول: بیت کوین در عرض 5 سال به بیش از یک میلیون دلار می‌رسد

دستیار سابق ترامپ گروه ویژه مبارزه با سیاست‌های بایدن را تاسیس کرد!

تیراندازی مرگبار در کارولینای جنوبی آمریکا

مایکروسافت غرق کردن سرورهایش را در مایع آغاز کرد

آمریکا دیپلماسی با کره‌شمالی را بررسی می‌کند

کارمند ارشد سفارت آمریکا در کنیا حلق‌آویز شد

پنتاگون: توافق استقرار مجدد نظامیان آمریکا در عراق چیز تازه ای نیست

ریپل برای اولین بار از 2018 از یک دلار گذشت: دلیل این امر چیست؟

آپدیت جدید پیکسل 5 پردازنده گرافیکی گوشی را بسیار قوی‌تر می‌کند

تحلیلگر آمریکایی: حمله نظامی، ایران را به اندیشیدن به سلاح هسته ای وا می دارد

ایرانسل گواهینامه بین‌المللی ISO 9001:2015 را دریافت کرد

تمام مراکز استان‌ها از امروز 18 فروردین در وضعیت قرمز قرار گرفتند

سرمایه‌گذاری 2٫8 میلیارد دلاری سافت بانک در AutoStore System

خرید عطر اورجینال از هادی پرفیوم

تسلا به رفع باگ یکی از سرویس‌های متن باز پردازش بیت کوین کمک کرد

از‌بین‌رفتن فرهنگ آواز عسل‌خوارهای نایب‌السلطنه به انقراض نسل آن‌ها می‌انجامد

رئیس شورای رقابت: خودرویی که نمی‌ارزد، نخرید

برخی از گوشی‌های ال‌جی به اندروید 11 و حتی اندروید 12 به‌روزرسانی می‌شوند

مرکز ملی فضای مجازی: بخش خصوصی مشابه داخلی کلاب هاوس را ایجاد کند

قاب‌های محافظ اولیکسار ظاهر گوشی‌های اکسپریا 1 مارک 3 و اکسپریا 10 مارک 3 را نشان می‌دهند

پلی استور میزبان تنوع بیشتری از اپلیکیشن‌های اندروید اتو می‌شود

هشدار؛ کلاه‌برداری جدید هکرها بر بستر واتساپ

افزایش 44 درصدی سود سامسونگ در فصل اول 2021

صحبت‌های تکان‌دهنده یک فعال زنان در کنگره آمریکا

آمریکا دستور کار نشست استانبول را به هیئت های کابل و طالبان داد

افشاگری رئیس شرکت فایزر علیه ترامپ

کاخ سفید: اوکراین مدت‌ها آرزوی پیوستن به ناتو را داشته است

آمریکا به حمایت از گفتگو بین هند و پاکستان ادامه می‌دهد

3 کاروان آمریکا در عراق هدف حمله قرار گرفت

احتمال ساخت مجدد دیوار مرزی آمریکا-مکزیک

ترامپ: کشورداری بایدن مثل این است که "برنی سندرز" استروئید زده باشد!

سوپراسپرت FV فرانجیونتو سورپاسو معرفی شد

آیا ذخیره‌ی بیت کوین توسط ماینرها به معنای افزایش احتمالی قیمت آن است؟

فروشگاه اکشن فیگور دالاران

گوگل یک استارتاپ فعال در حوزه صدای سه‌بعدی را خریداری کرد

واکسن ارزان ویروس کرونا در حال آزمایش است

اپلیکیشن فروشگاه زنجیره‌ای رفاه در همکاری با فون‌پی توسعه می‌یابد

مایکروسافت در تبلیغات جدیدش به جنگ آیپد پرو رفت

ابر آروان پس از انتشار گزارش کالبدشکافی حمله به زیرساخت ابری‌اش، به ابهامات پاسخ داد

اسنپ قابلیت تسویه‌‌حساب در لحظه را برای رانندگانش فعال کرد

توهم بصری نشان‌دهنده نقش افسردگی در تغییر نحوه مشاهده فیزیکی جهان است

انتخاب انواع لوستر و تأثیر آن بر زیبایی منازل با فروشگاه ویدفکتور

اسپاتیفای میزبان قابلیت Hey Spotify شد

سیستم پرداخت مستقیم به کلاب هاوس اضافه شد

هرآنچه باید درباره اکسینوس 2100، قدرتمندترین تراشه سامسونگ بدانید

قابلیت RTX Voice به کارت‌های گرافیک GTX انویدیا هم اضافه شد

هرآنچه باید درباره کلاب هاوس بدانید

جنبه ساده‌ای از زندگی روزمره با بهزیستی بهتر ارتباط دارد

گلکسی F12؛ آیا نرخ نوسازی در نمایشگر مهم‌تر از وضوح است؟

مهاجران اولیه‌ آمریکای جنوبی از نژاد بومی استرالیا و ملانزی بودند

ارزش سهام مایکروسافت رکوردشکنی کرد

مرسدس بنز CLS مدل 2022 معرفی شد

گوشی‌های اوپوو A74 و A74 5G معرفی شدند

نیمی از جمهوریخواهان ترامپ را قربانی تقلب می دانند

چاقوکشی در نیویورک 6 مجروح برجای گذاشت

کاخ سفید: پایبندی به ضرب‌الاجل خروج از افغانستان دشوار است

مترجم آمریکایی داعش اول ژوئن محاکمه می‌شود

تیراندازی نزدیک یک پایگاه نظامی در مریلند آمریکا

شکست آزمایش شلیک موشک ابرفراصوت آمریکا

جانز هاپکینز: 1100 آمریکایی دیگر ظرف 24 ساعت قربانی کرونا شدند

آزمایش موشک مافوق صوت آمریکا با شکست مواجه شد

فضانوردی و شنا در مسافت طولانی، باعث کوچک شدن قلب می‌شوند

بزرگ‌ترین نینتندو سوییچ دنیا ساخته شد

اولین تصاویر از مدل واقعی لنوو لیجن 2 پرو فاش شد

واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می‌کند

شیوع کرونا چگونه بر رشد کودک تأثیر می‌گذارد

اپل تی وی احتمالا از نرخ نوسازی 120 هرتز پشتیبانی خواهد کرد

پوستر تبلیغاتی ردمی 20X از ساخت این گوشی در چهار رنگ خبر می‌دهد

دادستان کل کشور: برخی سایت‌ها با اعلام نیاز دستگاه‌های دولتی رفع فیلتر می‌شوند

شاسی بلند آف‌رود پرودرایو هانتر با قیمت میلیون دلاری ساخته می‌شود

بازار برای گزارش مشکلات پیشخان توسعه‌دهندگان، از سرویس بوف رونمایی کرد

یاهو انسرز در تاریخ 14 اردیبهشت‌ماه تعطیل می‌شود

تجربه شیرین خرید رایگان در اپلیکیشن بامن

گزارش حمله به زیرساخت‌ ابری آروان همزمان با نشست خبری این شرکت منتشر شد

نامه ملتمسانه اصلاح‌طلبان به «جو بایدن»؛ هرچه زودتر به برجام برگرد

واکنش آمریکا به اعلام وفاداری ولیعهد سابق به پادشاه اردن

ائتلاف آمریکایی قسمتی از پایگاه نظامی عین الاسد عراق را تخلیه کرد

احضار کاردار آمریکا به وزارت خارجه کوبا

زوجی با پرداخت 587 دلار کارمزد، ازدواج خود را روی بلاک ‌چین اتریوم ثبت کردند

آمازون دو نفر از کارکنانش را به ‌دلیل انتقاد از شرایط کاری اخراج کرده است

هشدار رهبر جمهوری‌خواهان آمریکا به شرکت‌ها: از سیاست دوری کنید!

قدرت نمایی چین و آمریکا در ایندوپاسیفیک

اقدامات نمایشی جبهه النصره و «جولانی» برای جلب نظر آمریکا

اعلام آمادگی آمریکا برای گفت‌وگو با روسیه درباره اوکراین

آمریکا باز هم صنایع دفاعی ترکیه را تحریم کرد

سازنده‌ی نسخه‌ موبایل Call of Duty در سال 2020 بیش از 10 میلیارد دلار درآمد داشت

رویداد گیمینگ مایکروسافت، در بیلد 2021 برگزار خواهد شد

فروش 6600 دستگاه موستانگ مک ای در فصل اول 2021؛ تسلا در رتبه اول باقی ماند

ماندن در خانه ساعات خواب را افزایش اما کیفیت آن را کاهش داده است

ماکت آیفون 13 ناچ کوچک این گوشی را به نمایش می‌گذارد

رودستر برقی و مفهومی ام جی سایبرستر رونمایی شد

نگاهی نزدیک به بوستون داینامیکس و ربات استرچ

بایدن در اندیشه طلسم‌ شکنی

ال جی رسما از دنیای گوشی‌های هوشمند خداحافظی کرد