ایرانیان جهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

جزئیاتی از فعالیت «قرارگاه رفاه»/ خدمت رسانی به مردم حتی یک روز نباید به تاخیر بیفتد

ایرانیان جهان - دکتر حجت الله عبدالملکی، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به رویکرد مردمی دولت سیزدهم و با هدف بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی و بهره ‌گیری از نخبگان و کارشناسان کشور در نخسین روزهای فعالیت خود اقدام به تشکیل قرارگاه رفاه مردم کرد.

اصلاح لایحه حوزه تعاون و سالم سازی و استقرار نظام نوین مدیریتی صندوق های بازنشستگی در دستور کار است+ فیلم

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : دو موضوع لایحه اصلاح قوانین در حوزه تعاون و مدیریت صندوقها و شرکتهای اقتصادی ذیل صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در نشست با رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بحث و بررسی شد .

باید سیاست‌های کلانی که خلق فقر می‌کنند اصلاح شوند/ بخش فرهنگی و اجتماعی را ارتقا می دهیم

ایرانیان جهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه و تکریم معاونین امور اقتصادی و فرهنگی اجتماعی این وزارتخانه گفت : در وزارت مردم، نتیجه و ثمره کار باید به خود مردم برسد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صادرات ۴۵۸ هزار دلاری تعاونی ها خراسان شمالی خبر داد

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سرمایه تعاونی های استان ۵۲۰ میلیارد ریال و صادرات آن ها در سال جاری ۴۵۸ هزار دلار است.

اردبیل صاحب عنوان تعاونی برتر در سطح ملی شد

ایرانیان جهان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: شرکت تعاونی عمران کارا از اردبیل صاحب عنوان برتر ملی در شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های کشور برتر شد.

۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد

ایرانیان جهان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.

۱۸۳ هزار کردستانی عضو تعاونی ها هستند

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در آیین شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونگران برتر ملی و استانی که از طریق ویدیو کنفرانس با وزیر کار و با حضور استاندار کردستان در سنندج برگزار شد از کردستان به عنوان یکی از استان های موفق در حوزه تعاونی ها نام برد و گفت: در حال حاضر ۱۸۳ هزار نفر عضو تعاونی های فعال استان هستند.

۱۳ تعاونی استان سمنان تقدیر شدند

ایرانیان جهان - به مناسبت بزرگداشت هفته تعاون، شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان سمنان، همزمان به صورت ویدئوکنفرانس با جشنواره تعاونی های برتر ملی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره کارآفرینی در توانمندسازی تعاونی‌ها موثر است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خواستار تسریع در آسیب شناسی و ارائه راهکارهای اجرایی جهت فعال سازی شرکت های توسعه و عمران شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: فرآیند احصاء نیازهای مهارتی طرحهای صنعتی زنجان ۶۰ درصد پیشرفت دارد

ایرانیان جهان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: فرآیند احصاء نیازهای مهارتی طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در استان به عنوان یکی از اقدامات ابتکاری به شمار می رود که از اردیبهشت امسال آغاز شده است.

نرخ بیکاری در اصفهان تک رقمی است

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: نرخ بیکاری در استان اصفهان از ۱۱.۹درصد در فصل بهار ۹۹ به ۸.۹ درصد در بهار ۱۴۰۰ رسید.

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در قزوین آغاز شد

ایرانیان جهان - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از آغاز فرایند پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی با مشارکت بانک‌های عامل در قزوین خبر داد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کرمانشاه: صندوق بیمه اجتماعی ظرفیتی برای بیمه شدن کشاورزان، روستائیان و عشایر است

ایرانیان جهان - مدیر صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از مدیران تعاونی های عشایری به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، گفت: صندوق بیمه اجتماعی ظرفیتی برای بیمه شدن کشاورزان، روستائیان و عشایر است

تعاونی‌های ملوانی در استان بوشهر تشکیل می‌شود

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: باتوجه به ساحلی بودن و شمار قابل توجه دریانوردان و فعالان این بخش، پی‌گیری تاسیس تعاونی‌های تامین نیاز ملوانان در شهرستان‌های ساحلی این استان به منظور ساماندهی مسائل و مشکلات صنفی آنان از جمله برنامه‌های این اداره کل در سال جاری است.

درخواست وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تشکل های کارگری؛گزارش مشکلات صنفی و راه‌حل‌های پیشنهادی ارائه شود

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست با نمایندگان تشکل های کارگری سراسر کشور،رفاه کارگران را از اولویت های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دانست و از تشکل ها خواست گزارشی از مشکلات صنفی تهیه و راه‌حل‌های پیشنهادی خود را در این زمینه ارائه کنند.

شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران برگزار شد

ایرانیان جهان - به مناسبت هفته تعاون ، شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران به صورت همزمان با سراسر کشور و ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

هرمزگان فاتح یک پنجم تعاونی های برتر

ایرانیان جهان - هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در آیین تجلیل از تعاونی های برتر هرمزگان گفت: ۴شرکت تعاونی هرمزگان توانسته اند درجشنواره تعاونی های برتر حائز رتبه برتر ملی و یک تعاونی نیز توانسته است تعاونی شایسته تقدیر ملی شود که بدین ترتیب یک پنجم و ۲۰ درصد تعاونی های برتر کشور در شانزدهمین جشنواره سهم هرمزگان است.

۲۰۰هزار زنجانی عضو تعاونی ها هستند

ایرانیان جهان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در زمان حاضر حدود ۲۰۰ هزار نفر معادل یک‌پنجم جمعیت این استان در شرکت‌های تعاونی عضو هستند.

سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس: شعار سال با حمایت عملی از تولید و هدایت درست منابع محقق می‌شود

ایرانیان جهان - سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: شعار سال که "تولید،پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" است با حمایت از واحدهای تولیدی ، تنش زدایی در جامعه کار و تلاش ، هدایت درست منابع و با تلاش و تعامل همه دستگاه ها و نهادهای مرتبط محقق می شود.

جزئیات فعالیت قرارگاه رفاه مردم اعلام شد

ایرانیان جهان - نایب‌رئیس قرارگاه رفاه مردم گفت: این قرارگاه شامل ۱۴ ستاد است که هر ستاد کار ویژه‌ای را در حوزه تخصصی انجام می‌دهد که در ستاد کارت رفاه مردم به دنبال ایجاد ابزاری برای رساندن کمک‌های معیشتی به جامعه مخاطب خدمات است.

میرهاشم موسوی: می خواهیم الگوی موفق تامین اجتماعی را در کشور عرضه کنیم

ایرانیان جهان - مراسم معارفه سرپرست سازمان تامین اجتماعی و تکریم مدیرعامل سابق این سازمان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای هیات امنا، هیات مدیره، معاونان و مدیران این سازمان و نمایندگان کانون های کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی و همچنین نمایندگان رسانه های جمعی در محل ستاد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.

خدمت رسانی به مردم حتی یک ساعت نباید متوقف شود/ روزنه های بروز فساد در تامین اجتماعی باید گرفته شود

ایرانیان جهان - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه سرپرست و تکریم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: کارآمد سازی مدیریت و افزایش بهره‌وری در همه بخش ها به خصوص در حوزه های اقتصادی تامین اجتماعی باید در دستور کار قرار گیرد.

​کبیری در دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی تاکید کرد : ضرورت تشکیل شورای عالی تعاون

ایرانیان جهان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : برای رونق تعاونی ها در دولت سیزدهم، اصلاح قانون تعاون، بازبینی و اجرای سند توسعه تعاون و تشکیل شورای عالی تعاون ضرورت دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:۸۵ تعاونی مسکن مهر در ایلام فعال است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ۸۵ تعاونی مسکن مهر در سطح استان مشغول فعالیت هستند و واحدهای ساخته شده تحت نظارت این تعاونی ها هشت هزار و ۱۹۰ واحد است.

کارگران شاغل در شهرک صنعتی زاهدان واکسن کرونا دریافت کردند

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ارتقای همکاری های بین بخشی، واکسیناسیون سیار جمعیت کارگری واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان آغاز شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: سهم تعاون از اقتصاد کشور افزایش یابد

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:سهم تعاون از اقتصاد کشور رقم بسیار پایینی است و باید برای افزایش آن طبق اسناد بالادستی اقدام شود.

تشکیل قرارگاه رفاه مردم به ریاست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی/ هدف؛ بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی

ایرانیان جهان - نایب رئیس «قرارگاه رفاه مردم» تاکید کرد: هدف از ایجاد قرارگاه، بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی و بهره ‌گیری از نخبگان و کارشناسان کشور است.

حسینی نیا در دهمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی: آموزش برای به روز رسانی تعاونی ها یک ضرورت است

ایرانیان جهان - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: رویکرد دولت سیزدهم تکیه بر توانمندی های مردمی و اقتصاد مقاومتی از جمله بخش تعاون برای مقابله با مشکلات است.

تعاونگران برتر کردستان تجلیل شدند

ایرانیان جهان - شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونگران برتر کردستان، از طریق ویدئو کنفرانس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور استاندار کردستان، در سنندج برگزار و از برترین های استان در این حوزه، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

هفت تعاونی برتر استان قزوین تجلیل شدند

ایرانیان جهان - همزمان با هفته تعاون در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان از تعاونی‌های برتر استان تجلیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تعاونی ها در تحقق حماسه اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار تاثیر گذارند

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سهم بخش تعاون در اقتصاد استان با توجه به نقش فعال تعاونی های استان مثبت ارزیابی می شود.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: بیش از ۴۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم توزیع شد

ایرانیان جهان - رزمایش پدافند زیستی سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ با حضور سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعدادی از مراکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و با مشارکت فعالانه ی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تقویت فرهنگ کار گروهی، عامل تحقق اهداف بخش تعاون است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان مهمترین عوامل تحقق اهداف بخش تعاون را تقویت فرهنگ کار گروهی و مشارکت دادن مردم در اقتصاد عنوان کرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: خدمات عالی شرکت تعاونی های توزیعی در ایام جنگ هرگز از یاد مردم نمی رود

ایرانیان جهان - شرکت تعاونی های توزیعی می توانند در بسیاری از مواقع یاری گر دولت در توزیع اقلام مصرفی خانوارها باشند و مردم خدمات شرکت تعاونی های توزیعی در اوایل انقلاب را به خوبی به یاد دارند و از آن شرکت ها به نیکی یاد می کنند.

تعاونی های برتر ملی و استانی قم تقدیر شدند

ایرانیان جهان - با حضور استاندار قم، معاون امور هماهنگی اقتصادی و برنامه ریزی استانداری و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعاونی های برتر ملی و استانی تقدیر، معرفی و تجلیل شد.

ساير مطالب

پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

پیام تسلیت جعفر آهنگران به مناسبت در گذشت مدیرعامل شرکت کشتیرانی کیش

کاشت کنوکارپوس در کیش ممنوع شد

اعلام ساعت کاری جدید مراکز تجاری کیش

کاشت کونوکارپوس در کیش ممنوع شد

متخصصان ایرانی 2 هواپیمای زمین گیر کیش ایر را اورهال کردند

توسعه زیرساخت های فرودگاهی

دستاوردهای اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش از اسفند 1399تا تیر 1400

شرایط پذیرش رایگان بیماران مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان کیش

اثر برگزیده عکاس هنرمند کیش در مسابقه بین المللی HIPA2021

پذیرش جامعه کارگری در کیش با هدف اجرای طرح های عمرانی

پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور روز پزشک

پیگیری مجدانه جعفر آهنگران جهت تسریع در واکسیناسیون کیشوندان

ابلاغ مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا منطقه آزاد کیش

مهار بیماری کرونا با حمایت و پشتیبانی های همگانی در کیش

متخصصان ایرانی 2 هواپیمای زمین گیر کیش ایر را اورهال کردند

حمایت اداره کنسولی کیش از دانشجویان افغان در زمینه امور ویزا و اقامت

حمایت اداره کنسولی کیش از دانشجو یان افغان در زمینه امور ویزا و اقامت

مداوای کیشوندان مبتلا به بیماری کرونا رایگان شد

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

تقدیر آیت الله سید احمد خاتمی از فعالیت های فرهنگی و مذهبی منطقه آزاد کیش

پیام درخواست جعفر آهنگران از وزیر پیشنهادی اقتصاد برای حمایت از تحقق سه اقدام مهم در کیش

معارفه سرپرست جدید شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش

معرفی برگزیدگان مسابقه عکس "بانوی ایران زمین" در کیش

افزایش تولید آب و توسعه فضای سبز در جزیره هندورابی

تامین تجهیزات پزشکی با اختصاص اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان

زیر ساخت های رفاهی و تاسیسات انرژی در هندورابی توسعه می یابد.

اجرای طرح پانزده روزه ممنوعیت تردد در سواحل کیش

سرپرست جدید معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

برگزاری جشنواره ملی زنان و حیات اجتماعی در قرن پانزده

توسعه همگون‌شهری از اولویت های شرکت عمران، آب و خدمات کیش

اجرای طرح مقابله با گرانفروشی در کیش

کاهش پنجاه درصدی پروازهای ورودی و خروجی هواپیمایی کیش

همزمان با روز خبرنگار؛ باشگاه خبرنگاران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی راه اندازی شد

حمایت از کادر درمان مهمترین موضوع در شرایط دشوار شیوع کرونا است

تدوین برنامه های مطالعاتی و راهبردی سازمان در حوزه نوار ساحلی کیش

پس از مراقبت های درمانی، لاکپشت پوزه عقابی به آب های خلیج فارس بازگشت

پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت فرا رسیدن 16 مرداد سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی

پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد "روز خبرنگار"

انتقال بیش از هفت و نیم میلیون کیلوگرم پسماند مخلوط به سایت بازیافت کیش در فصل بهار

اطلاعیه شرایط نام نویسی و واکسیناسیون ساکنان جزیره کیش

واکسیناسیون افراد بالای ١٨ سال اقدامی موثر در حوزه سلامت کیش

احیای زیست بوم های مرجانی و ساخت زیستگاههای مصنوعی در آبهای کیش

ابلاغ مصوبات جدید کمیته امنیتی انتظامی ستاد کرونا جزیره کیش

بی توجهی به گواهی قرنطینه در کیش پیامدهای قانونی دارد

ارائه خدمات آنلاین به فعالان حوزه صنعت در کیش

جزیره کیش پیشگام در حوزه صنعت و خدمات صنعتی در سطح کشور

دومین عکسواره محرم کیش با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی برگزار شد

جلسه بررسی و حل مشکلات رانندگان مینی بوس حمل و نقل عمومی کیش

پیشرفت 70 درصدی ساخت مخزن SBR تصفیه خانه شمال جزیره

نظارت های حداکثری اداره اجرائیات از سطح جزیره کیش

سامانه 141 راه ارتباطی مخاطبان و مدیریت حمل و نقل عمومی کیش

ارائه خدمات غیر حضوری در کیش با هدف کاهش شیوع کرونا

بازدید بیش از 3 هزار اماکن عمومی سلامت محور در کیش

تقدیر امام جمعه کیش از تلاش های شرکت عمران، آب و خدمات در جهت توسعه خدمات شهری

عیدانه شرکت عمران، آب و خدمات کیش به بیش از هزار کارگر خدمات شهری

هزینه ده میلیاردی جامعه بازاریان کیش برای پیشگیری از گسترش شیوع کرونا

معدوم سازی بیش از 300 کیلوگرم محصولات پروتئینی فاسد

تبدیل منطقه آزاد کیش به کانون بزرگ گردشگری ساحلی

ایجاد درآمد پایدار با اجرای طرح ساماندهی سواحل کیش

برگزاری بخش ادبی دومین عکسواره محرم کیش

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت فرارسیدن عید غدیر در کیش

رویداد 2022 قطر زمینه ساز توسعه و رونق گردشگری ورزشی جزیره کیش

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت درگذشت علیرضا تابش

پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت گرامی داشت سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه

پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد تکذیب شد

به رغم تمام تلاش پزشکان و کادر درمان کیش متاسفانه دو جوان به علت کرونا در گذشتند

رویدا 2022 قطر زمینه ساز توسعه و رونق گردشگری ورزشی جزیره کیش

افتتاح چهار طرح ملی با دستور رئیس جمهور در کیش

ایجاد مرکز آینده پژوهی دریاچه ارومیه یکی از اقدامات ماندگار دولت تدبیر و امید

حفظ منابع تجدید پذیر ضرورتی برای نسل آینده کشور

کیش، قشم و ارس مناطق آزاد پیشرو در افتتاح طرح های ملی

واگذاری بیش از 30 واحد استیجاری صنایع در منطقه آزاد کیش

ترمینال جدید فرودگاه کیش در شرف عملیاتی شدن

برگزاری جلسه دمو هفتمین افتتاح پروژه های مناطق آزاد به میزبانی جزیره کیش

صدور نخستین ویزای دانشجویی با فرایند مستقل در کیش

تقویت مشارکت اجتماعی بانوان با ایجاد بسترهای لازم در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از فضاهای آموزشی مدارس جزیره بازدید کرد

تاثیرگذاری منطقه آزاد بوشهر در اقتصاد کشورهای حاشیه خلیج فارس

رسیدگی به درخواست شماری از ساکنان جزیره در جلسه ملاقات مردمی

شفاف سازی حداکثری حوزه گمرکات در دستورکار مناطق آزاد

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از هتل پانوراما

تقویت و اجرای برنامه های فرهنگی، زمینه ساز رعایت عفاف و حجاب در کیش

تلاش برای تحقق برنامه های مدون شورای امر به معروف و نهی از منکر

کاهش ناهنجاری های اجتماعی با تقویت و ارتقاء اقدامات فرهنگی

اجرای طرح واکسیناسیون در دستور کار شورای سلامت کیش

اقدامات فرهنگی و اقناعی لازمه بازدارندگی نرم در جامعه است

جزیره کیش پایلوت اقدامات فرهنگی و اجتماعی کشور

کنترل اجاره مسکن در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش

اتحاد و انسجام همگانی برای مقابله با گسترش شیوع ویروس کرونا

متروکه شدن اقتصاد مناطق آزاد با حذف معافیت مالیات برارزش افزوده

حذف معافیت مالیات بر ارزش افزوده فلسفه وجود مناطق آزاد را زیر سؤال می‎ برد

اجرای برنامه های مدون با هدف تحول فضای ورزشی کیش

تحقق سازمان مشارکتی نوید بخش توسعه و رونق اقتصادی است

پیدایش کشند قرمز یا شکوفایی جلبکی در سواحل شرقی و جنوبی جزیره کیش

تصویب صورت های مالی سال 99شرکت هواپیمایی کیش

بررسی مشکلات اجتماعی با هدف تامین نیازمندی های جزیره کیش

جذب سرمایه گذاری های کلان با شفافیت بسترهای مالی و حقوقی

اعلام آمادگی مجمع تشخیص مصلحت نظام در جهت رفع موانع توسعه ای مناطق آزاد کشور

تاثیر اقدامات فرهنگی و مذهبی بر هویت بخشی اجتماعی در کیش